کد خبر: aw1k2 زمان: 14:15 1398/04/14   بازدید: 53205

بازگشت شماره 8 با شوتزنی؛

احمد نور؛ رقیب غیرمنتظره عناصر هجومی (عکس)

احمد نوراللهی پس از منتفی شدن پروژه ترانسفر به اروپا، در تمرین تیم حضور یافته و تلاش می کند تا پیش فصل موفقیت آمیزی را سپری کند.

به گزارش "ورزش سه"، کمتر هواداری از جمع پرسپولیسی ها تصور می کرد احمد نوراللهی نیز سودای حضور در اروپا را در سر داشته باشد اما شماره 8 پس از فصل فوق العاده با سرخپوشان، با پیشنهاداتی نه چندان جدی از پرتغال مواجه شد و به همین خاطر چند روز را صرف بررسی آن پیشنهاد کرد و در تمرین حضور نیافت.

 

اما ضرب العجل گابریل کالدرون و همچنین مذاکرات موفقیت آمیز عرب و نوراللهی سبب شد تا هافبک ملی پوش پرسپولیس در تمرین حضور پیدا کند و بار دیگر آمادگی اش را به رخ بکشد.

 

نوراللهی در تمرین روز گذشته نیز عملکرد خوبی از خود نشان داد و در تمرین چند بار هم اقدام به شوت زنی کرد. موضوعی که مورد توجه کادرفنی نیز قرار گرفت و احتمالا سبب شود تا کالدرون که خود شوت زن قهاری بود، روی این توانایی نوراللهی حساب باز کند.

 

احمد نور از طرف دیگر وضعیت مبهمی را نیز تجربه می کند. او فصل گذشته در پست هافبک و میانی به کار گرفته شد و عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد، حالا باید دید سرمربی آرژانتینی چه برنامه ای برای این بازیکن دارد و آیا او را در پست های هجومی استفاده می کند یا خیر.