کد خبر: KP2Q9 زمان: 13:28 1398/04/14   بازدید: 16672

یان رایت:

فن‌دایک، پادشاه آنفیلد و کلید موفقیت لیورپول

یان رایت، اسطوره باشگاه لیورپول با ستایش از ویرژیل فن‌دایک از او به عنوان پادشاه آنفیلد یاد کرده و می‌گوید حضور او کلید موفقیت‌های لیورپول بوده و هست.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اسطوره‌های محبوب باشگاه لیورپول، یان رایت، که در فاصله سالهای 1991 تا 1998 یکی از محبوب‌ترین بازیکنان این تیم نزد هواداران مرسی‌سایدی بوده با ستایش از ویرژیل فن‌دایک، مدافع هلندی لیورپول از او با عنوان پادشاه آنفیلد یاد کرده و می‌گوید حضور فن‌دایک کلید موفقیت‌های لیورپول در فصل گذشته بوده و در آینده نیز خواهد بود.

 

 

یورگن کلوپ در فرصت نقل و انتقالات زمستانی سال 2018 با قراردادی رکوردشکن، فن‌دایک را به لیورپول آورد و در ماه‌های بعد نشان داد به این مدافع هلندی اعتماد کامل دارد. اعتمادی که در نهایت به نتیجه رسید و فن‌دایک نقش مهمی در موفقیت‌های فصل گذشته مرسی‌سایدی‌ها داشت.

 

یان رایت در گفتگو با اسکای اسپورت درباره فن‌دایک گفت:" می‌توان فن‌دایک را به خاطر توانایی‌اش در حفظ توپ ستایش کرد، توانایی سرزنی‌اش، سرعت بالایش و خلاصه همه ویژگی‌هایی که از یک فوتبالیست برجسته انتظار می‌رود".

 

اسطوره لیورپول در ادامه گفت:" فن‌دایک خودش را به حریف دیکته می‌کند. فن‌دایک باعث می‌شود لیورپول درست در نقاطی که پیش از او در ضدحمله‌ها آسیب‌پذیر بود و بارها از این ناحیه گزیده می‌شد دیگر احساس خطر نکند".

 

یان رایت در ادامه گفت:" من فن‌دایک را کلید موفقیت لیورپول می‌دانم. او فوتبالیستی استثنایی است که به اعتقاد من برجسته‌ترین فوتبالیستی است که در حال حاضر در لیگ برتر حضور دارد".