کد خبر: g3rJx زمان: 11:04 1398/04/05   بازدید: 5640

همین حالا هم جزو برترین‌های دایموند لیگ هستم

احسان حدادی در راه بازگشت از آمریکا

قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: حساسیت این دوره ازمسابقات دایموند لیگ در پرتاب دیسک زیاد است.

به گزارش "ورزش سه"، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا که با هدف انجام تمرینات آماده‌سازی زیر نظر مک ویلکینز مربی آمریکایی خود در اردوی تدارکاتی کالیفرنیا به سر می‌برد، ضمن ابراز رضایت از این مرحله اردویی اظهار داشت: «شکر خدا همه چیز خوب است و در حال انجام تمریناتم زیر نظر آقای مک هستم. چند روز آینده به ایران برمی‌گردم و باید یک سری از کارهایم را پیگیری و برنامه‌ریزی کنم.»


این پرتابگر که یکی از مراحل دایموند لیگ را به دلیل کارشکنی مراکشی‌ها از دست داد، درباره برنامه خود برای حضور در مراحل آتی این مسابقات عنوان کرد: «مرحله بعدی مسابقات دایموندلیگ در لندن برگزار می‌شود. البته هنوز مشخص نیست که دراین مرحله هم حضور داشته باشم. با احتساب امتیازات مسابقات دایموند لیگ قطر و استکهلم، شانس حضور در مسابقات مرحله نهایی دایموند لیگ که در بروکسل برگزار خواهد شد را دارم. با ارزیابی جدول رده بندی امتیازات پرتابگران دیسک در دایموند لیگ، الان جزو برترین‌ها هستم. مگر اتفاقی عجیب در بین پرتابگران بیفتد، مثلا پرتابگران انتهای جدول در مسابقات آتی (لندن) اول شوند که این غیر ممکن است. حساسیت این دوره ازمسابقات دایموند لیگ در پرتاب دیسک زیاد است و امیدوارم نتیجه خوبی هم در مسابقات آینده بگیرم.»


با این وضعیت شاید احسان حدادی بدون حضور در مسابقات لندن هم بتواند در مرحله نهایی دایموند لیگ برای رفتن روی سکو تلاش کند.