کد خبر: 2wrga زمان: 09:15 1398/04/05   بازدید: 25912

احتمال بازگشت بوفون به یوونتوس

مدیر برنامه‌های جیان‌لوئیجی بوفون تایید کرد که بازگشت به یوونتوس یکی از گزینه‌های این دروازه‌بان کهنه‌کار بوده و مذاکرات برای بازگشت او به تورین در جریان است.

به گزارش "ورزش سه"، جیان‌لوئیجی بوفون که بعد از یک سال حضور در پاری سن ژرمن، مدتی پیش از این تیم جدا شد و در حال حاضر بازیکن آزاد است، به گفته مدیر برنامه‌هایش در حال بررسی گزینه بازگشت به تیم سابقش یوونتوس بوده و مذاکرات برای بازگشت او به تورین در جریان است.

 

 

مدیر برنامه‌های بوفون، سیلوانو مارتینا در گفتگو با اسپورت‌ایتالیا در پاسخ به سوالی درباره ادعاهایی که بر اساس آنها بوفون در حال مذاکره با باشگاه یوونتوس برای پیوستن به این تیم به عنوان دروازه‌بان و جانشین وویژیک شزنی مطرح شده گفت:" این در حال حاضر یک گزینه است".

 

از سوی دیگر خود بوفون در گفتگو با کوریرو دلا سرا گفت:" پاری سن ژرمن پنج ماه پیش به من خبر داد که فصل آینده دروازه‌بان دوم تیم خواهم بود. من وقت زیادی داشتم که راجع به این موضوع فکر کنم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که این شرایط برای من مناسب نیست. برای همین گزینه قرارداد یک ساله و مقدار زیادی پول را رها کردم و از باشگاه بیرون آمدم".

 

بوفون در ادامه گفت:" پیشنهاد آنها کاملا منطقی و قابل درک بود و بسیار هم جذاب بود ولی من تصمیم گرفتم در آرامش به گزینه‌های دیگری که ممکن است پیشنهاد شود فکر کنم".