کد خبر: mJ1x4 زمان: 19:40 1398/03/21   بازدید: 4019

هجدهم تا بیست و یکم تیر ماه؛

نخستین نمایشگاه استارتاپ های ورزشی برگزار می شود

نخستین نمایشگاه استارتاپ اسپورتکس از 18 تا 21 تیرماه همزمان با هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، در این نمایشگاه صدها شرکت و استارتاپ ایرانی آخرین دستاورد ها و نوآوری های فناورانه ورزشی خود را به نمایش خواهند گذاشت.


نمایشگاه با حمایت وزارت ورزش و جوانان ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، شهرداری تهران، پژوهشگاه علوم ورزشی، سایر نهادها، سازمان ها و افراد، قراراست بستری برای گردهم آیی اکوسیستم استارتاپی ورزشی، شامل شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد، سرمایه‌گذاران ، مخترعین، منتورها و رسانه‌های مرتبط ایجاد کند.


این نمایشگاه با تاکید بر محوریت ورزش درحوزه های سلامت، تجهیزات و ملزومات هوشمند، اینترنت اشیا، نانو فناوری، خدمات از راه دور، بازارگاه و فروشگاه های مجازی، اشتراک اماکن ورزشی و غیره  برپا می شود.

 

نمایشگاه در چهار روز برگزار می شود و طی آن رویداد های متنوعی شامل شبکه سازی، ارائه به سرمایه گذاران، پنل های حل مسئله، ایده پردازی و غیره در نمایشگاه برگزار خواهد شد. 

 

استارتاپ ها می توانند جهت حضور با مراجعه به سایت www.ssports.ir نسبت به ثبت نام در این نمایشگاه اقدام نمایند. وبسایت ورزش سه نیز حامی رسانه ای و تبلیغاتی این رویداد است.