کد خبر: rmnYN زمان: 16:02 1398/03/17   بازدید: 33004

تمام مدارک پزشکی او موجود است

توضیح پزشکان استقلال در مورد مصدومیت صیادمنش

معاون پزشکی باشگاه استقلال به شایعاتی که در مورد مصدومیت اللهیار صیادمنش وجود داشت واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش سه، اللهیار صیادمنش در بازی فصل گذشته برابر فولاد که در تاریخ 9 اسفندماه برگزار شد مصدوم شد و بعد از آن با وجود حضور در تمرینات استقلال هرگز برای این تیم به میدان نرفت. 
اما بازی کردن صیادمنش در ترکیب تیم ملی برابر سوریه باعث شد بار دیگر این شائبه مطرح شود که صیادمنش مصدوم نبوده است بلکه چون این بازیکن به باشگاه فنرباغچه فروخته شده بود، مدیران باشگاه از ترس اینکه او مصدوم نشود ترجیح دادند صیادمش در هفته های پایانی بازی نکند. 

 

اما معاون و اعضای کادر پزشکی استقلال با انتشار پستی مشترک در صفحه های اینستاگرام خود به این موضوعی واکنش نشان دادند: 

 

*هرکس به طریقی دل ما می شکند!!!! دیروز صیادمنش شروع خوبی دوباره در فوتبال داشت. خوشحالی کادر پزشکی از این اتفاق میمون و مبارک زیاد طول نکشید و متاسفانه دوست و آشنا و غریبه بدون اینکه اطلاع صحیحی داشته باشند، دست به قضاوت زدند و در تسویه حسابهای خود با دیگران سوالاتی را در ذهن هواداران ایجاد کردند و کادرپزشکی استقلال در حالیکه باید در حال ابراز سرور از بازگشت موفقیت امیز یک استعداد به میدان مسابقه و مستطیل سبز باشد، از خشم سر در لاک فرو برده و نظاره گر شکستن حرمت باشد. شاید بعد از خداوند تنها کسی که بتواند به اصل ماجرا گواهی دهد خود بازیکن است که بگوید در این چند ماه چقدر برای وی کار و تلاش صورت گرفته است.


*جهت تنویر افکار عمومی و پنهان نشدن حقیقت در این روزهای سخت استقلال مطالب زیر را به عرض جامعه ورزش و عموم هواداران استقلال می رساند و اعلام میدارد کلیه مدارک معتبر پزشکی و نتایج معاینات و آزمایشات و عکسبرداری ها هم در آرشیو موجود است.

 

*آقای الله یار صیادمنش در روز ٩ اسفند در بازی با تیم فولاد دچار آسیب شدید عضله پشت ران گردید که بلافاصله تخت مراقبت های ویژه قرار گرفته و بعد از انجام MRI ومشخص شدن میزان آسیب تحت پروتکل درمانی قرار گرفتند 


با توجه به روند درمانی ایشان به تمرینات جهت ادامه کارهای قدرتی و تست های فانکشنال میدانی به تیم اضافه و تخت نظر بدنساز محترم و کادر پزشکی حاضر در میدان به تمرینات اضافه گردیده حتی روند پیشرفت تا حدی بنظر رو به جلو بود که حتی تصمیم به حضور در بازی با سایپا برای حتی دقایقی اندک مد نظر بود ولی با توجه به حساسیت به کامل بودن درمان این اجازه را به ایشان ندادیم و نامبرده جهت ادامه تمرینات با تیم عازم قطر گردید که در آنجا وی تحت نظر بدنساز به ادامه کارهای قدرتی و هوازی ادامه داده و در یکی از تست های فانکشنال  بعلت درد در ناحیه ای دیگر عضله نتوانست مجوز لازمه را جهت حضور در مسابقه را با نظر کادر درمانی حاضر در قطر دریافت نماید و نیازمند مراقبتهای بیشتر بود که حتی تکنیکهای درمانی نوین هم برای ایشان انجام شد. قبل از دو بازی آخر شرایط ایشان کاملاً خوب شد و مشکلی از این بابت نداشت اما ترجیح داده شد که ریسک نشود.

 

*در طول سالیان سال فعالیت، هیچگاه وجدان خود را برای رسیدن عده ای به مقاصد درست یا نادرست در هر پست و مقام زیر پا نگذاشته و تعهدات خود را در مقابل دستورات مدیریتی، قربانی نکرده و نخواهیم کرد و برای کادر پزشکی انجام صحیح اصول مقدس پزشکی بالاتر از اجرای دستور بوده و هست. مضاف بر اینکه مصاحبه صیادمنش در چندی قبل گواه همه چیز است.