کد خبر: nJ7DK زمان: 18:23 1398/03/15   بازدید: 112718

مشتری ایتالیایی؛ رهایی رئال مادرید از شر گرت بیل؟

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی و جدید الورود اینتر، خواهان انتقال گرت بیل به این تیم شده است.


به گزارش "ورزش سه"، ممکن است در هفته های آتی معضل گرت بیل در برنابئو بالاخره حل شود. زین الدین زیدان علاقه ای به حفظ این بازیکن ولزی ندارد اما دستمزد هنگفت و روند پرفراز و نشیب گرت بیل باعث شده هیچ تیمی برای جذب او اقدام نکند.

 

 

اما امروز ال چیرینگیتو خبر از علاقه اینتر به جذب این ستاره ولزی در تابستان امسال داده است. کونته از پیر آسیلیو خواسته با مدیران رئال مادرید وارد مذاکره شود تا مقدمات انتقال گرت بیل به سن سیرو را فراهم کند. البته با توجه به حقوق بالای این بازیکن 29 ساله، ممکن است گزینه خرید قرضی با امکان قطعی کردن آن در پایان فصل در قرارداد گرت بیل با اینتر گنجانده شود.

 

گرت بیل که طی این شش فصل موفق به زدن 102 و ارسال 64 پاس گل برای رئال مادرید شده بود، رابطه مساعدی با هواداران این تیم ندارد و زیدان نیز در بازی های پایانی فصل تمایلی به استفاده از او در ترکیب رئال مادرید نشان نداده بود.

 

به جز گرت بیل، نام های زیادی چون ادین ژکو، روملو لوکاکو و فدریکو کیه زا نیز برای تقویت خط حمله اینتر مطرح شده و به نظر می رسد کونته قصد دارد برای فصل جدید از ترکیبی متفاوت در بخش هجومی نراتزوری بهره گیرد.