کد خبر: eowNO زمان: 16:45 1398/03/15   بازدید: 92134

مخالفت بارسا با انتقال مدافع ناراضی به اتلتیکو (عکس)

نلسون سمدو این روزها تبدیل به یک معضل برای مسئولان بارسا شده است.

به گزارش "ورزش سه"، نلسون سمدو تابستان 2017 بود که از بنفیکا با رقم 30 میلیون یورو به بارسلونا پیوست. او ابتدا قرار بود ذخیره سرجی روبرتو در سمت راست خط دفاعی باشد ولی به تدریج توانست خود را به ترکیب ثابت تحمیل کند هرچند که در دو فصل گذشته او بیشتر مواقع پشت سد سرجی روبرتو مانده است.

 

با وجود وعده ارنستو والورده مبنی بر اینکه از سرجی روبرتو در خط میانی استفاده خواهد کرد؛ اما در عمل وقتی پای بازی های بزرگ و سرنوشت ساز در میان بوده، سمدو نیمکت نشین شده و سرجی به میدان رفته است.

به همین دلیل سمدو از طریق مدیر برنامه های خود به سران بارسا اطلاع داده است که قصد جدایی دارد. گویا او مذاکراتی هم با اتلتیکو مادرید داشته است. اتلتیکو پس از جدایی خوان فران به دنبال یک مدافع هافبک راست است و سیمئونه روی سمدو نظر مثبت دارد ولی پاسخ مسئولان بارسا به ایجنت سمدو منفی بوده است.

بارسا برای فروش سمدو بند فسخ 100 میلیون یورویی او را طلب کرده است و به هیچ عنوان راضی به مذاکره برای انتقال این بازیکن نیست. در روزهایی که سران باشگاه در پی یافتن گزینه های مناسب برای تقویت تیم هستند، تصور نمی کردند که با درخواست جدایی مدافع پرتغالی روبرو شوند و اکنون باید دید سرنوشت سمدو چه خواهد شد.