کد خبر: wlN9W زمان: 15:02 1398/03/15   بازدید: 103197

دردسر محبوبیت برای ستاره مصری لیورپول

به محمد صلاح اجازه حضور در نماز عید ندادند

بازگشت به زادگاه پدری برای گذراندن تعطیلات کوتاه مدت عید فطر باعث شد تا ستاره مصری لیورپولی ها از حضور در نماز عید بازبماند.

به گزارش "ورزش سه"، ازدحام جمعیت جلوی درب منزل پدری محمد صلاح در روستای نجریح در شهرستان الغربیه مصر باعث شد تا این ستاره سرشناس فرصت حضور در نماز عید فطر را از دست بدهد. این اتفاق به شدت صلاح را ناراحت کرد تا جایی که او در توئیتی نسبت به این اتفاق واکنش بدی از خود نشان داد.


حضور بیش از 200 نفر از طرفداران این بازیکن مقابل درب منزل پدری محمد صلاح باعث شد تا نیروهای امنیتی از خروج صلاح و حضور او در نماز عید فطر در مسجد روستای نجریح ممانعت به عمل آورند تا ستاره مصری در حساب توئیتری خود با انتقاد صریح از این اقدام نیروهای امنیتی و طرفدارانی که به اصطلاح به خاطر دوست داشتن او مانع حضورش در نماز عید شدند این رفتار را احترام به "عشق" نداند.


صلاح در توئیت خود نوشت:« نمی دانم واقعا چه بگویم اما واقعا نیاز است که همگان به دنیای خصوصی یکدیگر نیز احترام بگذارند و اگر به چیزی عشق می ورزند باعث ضربه زدن به آرمان های آن عشق نشوند. از این که نتوانستم در نماز روز عید شرکت کنم واقعا شوکه شدم و امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشم».


محمد صلاح بعد از حضور در جشن قهرمانی لیورپول بلافاصله برای استراحتی کوتاه به زادگاهش بازگشت تا هم در جشن عید فطر حضور یابد هم این که قبل از حضور در اردوی تیم ملی مصر برای کوپا آفریقا، ریکاوری لازم را انجام بدهد که با چنین اتفاقی در خانه پدری روبرو شد.