کد خبر: 1pkyj زمان: 10:21 1398/02/29   بازدید: 8630

استرلینگ: عامل موفقیت سیتی، گواردیولا است

رحیم استرلینگ، ستاره منچسترسیتی بعد از قهرمانی دیشب تیمش در جام حذفی و کسب افتخار تاریخی فتح هر سه جام فوتبال انگلیس در یک فصل، به ستایش و تمجید از سرمربی‌اش گواردیولا پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی و ملی‌پوش منچسترسیتی دیشب در بازی سیتیزن‌ها با واتفورد یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیمش بود و در نهایت با دو گلی که به ثمر رساند به یکی از بهترین بازیکنان میدان تبدیل شد. استرلینگ حتی می‌توانست در این بازی هت‌تریک کند که شانس با او یار نبود تا ستاره انگلیسی با دو گل به کار خود پایان دهد.

 

هم‌تیمی‌های رحیم استرلینگ دیشب دست به کاری مهم زدند و افتخاری تاریخی برای منچسترسیتی بدست آوردند. دیشب با قهرمانی سیتی در جام حذفی، برای اولین بار در تاریخ یک باشگاه موفق شد در طول یک فصل هر سه جام فوتبال باشگاهی انگلیس یعنی لیگ برتر، جام اتحادیه و جام حذفی را به خود اختصاص دهد.

 

 

رحیم استرلینگ پپ گواردیولا را مهمترین عامل موفقیت خارق‌العاده منچسترسیتی دانست و بعد از بازی از او تمجید کرد.

 

استرلینگ به خبرنگاران گفت:" وقتی جام جهانی روسیه تمام شد و ما به کشور برگشتیم، از همان زمانی که پیش‌فصل شروع شد گواردیولا خیلی صریح و مستقیم به ما گفت که هدفش فقط این است که برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر بشویم. او بود که این ذهنیت را در ما بوجود آورد. حتی کوچکترین اقدامات گواردیولا برای تنظیم سیتی اهمیت داشت و من همیشه به او نگاه می‌کردم و خودم را با آنچه او می‌خواست تطبیق می‌دادم".

 

 

ستاره انگلیسی سیتی در ادامه گفت:" فصل‌های پیش بارها پیش می‌آمد که من همیشه بازی می‌کردم و رقیبی در تیم نداشتم ولی پپ از وقتی یادم می‌آید هر سال تابستان کسی را هم‌پست من می‌خرید تا هیچوقت دچار تنبلی نشوم. هر سال وقتی این اتفاق می‌افتاد می‌فهمیدم که فصل سختی در پیش دارم و باید هر هفته و هر جلسه تمرینی با تمام قوا تلاش کنم و بهتر و بهتر بشوم".