کد خبر: ngpBy زمان: 08:07 1398/02/23   بازدید: 47607

سردار آزمون با لباس محلی جام گرفت؛

جشن باشکوه قهرمانی زنیت با لباس ترکمن(عکس)

زنیت سنت‌پترزبورگ با برد پُر گل مقابل زسکا مسکو جشن قهرمانی لیگ برتر روسیه را برگزار کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین مسابقه هفته بیست و هشتم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون را مثل همیشه در راس خط حمله در کنار آرتم ژیوبا داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه شب در استادیوم گازپروم آرنا میزبان تیم رده پنجمی زسکا مسکو بود.

 

زنیت سنت‌پترزبورگ که با شکست هفته قبل آرسنال تولا قهرمانی‌اش قطعی شده بود، در دیدار با زسکا مسکو که از حضور ۶۱ هزار و ۴۹۴ نفر تماشاگر بهره می‌برد، به برتری ۳ بر یک دست یافت تا ۶۱ امتیازی شود و با این برد پُر گل قهرمانی را مقابل دیدگان تماشاگران پُرتعدادش جشن بگیرد.

 

 

سردار آزمون تا دقیقه ۶۱ این بازی در ترکیب زنیت سنت‌پترزبورگ حضور داشت و پس از آن جای خود را به امیلیانو ریگونی داد که این بازیکن کمتر از یک دقیقه پس از ورودش به زمین توانست گلزنی کند.

 

آزمون که با ۱۲ گل زده در کنار فدور چالوف، مهاجم زسکا مسکو در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه است، می‌تواند در دو هفته پایانی آمار گل‌های خود را افزایش دهد و به آقای گلی این رقابت‌ها برسد.

 

 

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ در جشن قهرمانی تیمش در لیگ برتر روسیه با لباس محلی ترکمن حضور یافت که جلوه خاصی به این مراسم داده بود.