کد خبر: wOQR7 زمان: 16:54 1398/02/20   بازدید: 7023

با سومین قضاوت در لیگ هجدهم

طالع سعد فغانی به نفع پدیده یا سپاهان؟

علیرضا فغانی را می توان از جمله داوران خوش یمن برای هر دو تیم پدیده و سپاهان دانست. او در لیگ فعلی پیش از این، دوبار برای هر دو تیم داوری کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بدون تردید یکی از حساس ترین بازی های هفته ماقبل پایانی لیگ هجدهم لیگ برتر فردا شب در شهر مشهد و در ورزشگاه امام رضا برگزار خواهد شد. دیداری که سه امتیاز آن می تواند کمک زیادی به مشهدی ها کند تا بتوانند سهمیه آسیایی خود را به تثبیت برسانند .


اما برای این بازی علیرضا فغانی سوت خود را برخواهد داشت تا به قضاوت بپردازد. فغانی در حالی برای دو تیم داوری می کند که از جمله قاضی های خوش یمن برای هر دو تیم محسوب می شود. اینکه هم تیم پدیده و هم تیم سپاهان بازی های فراوانی را با قضاوت این داور نباخته اند نکته جالبی است که ممکن است روز آینده به پایان خط برسد.


پدیده در هفت دیدار اخیر خود با فغانی هیچ دیداری را نباخته در طرف مقابل سپاهانی ها نیز در دوازده دیدار اخیر تنها یک بار با داوری فغانی دیدار خود را واگذار کردند.


نکته جالب دیگر در این باره این که فغانی فردا شب سومین قضاوت خود در لیگ فعلی را برای هر دو تیم به انجام می رساند. او در دو دیدار اخیر خود که برای پدیده قضاوت کرده دو برد به همراه داشته است. او در دو دیدار سپاهانی ها نیز در لیگ هجدهم یک بار تساوی و یک بار نیز پیروزی به همراه داشته است.