کد خبر: eXa9j زمان: 18:45 1398/02/19   بازدید: 112744

انتقادات به والورده غیرمنصفانه است

رونالدو: مسی هیچ نقشی در شکست بارسا نداشت؟

پس از شکست تحقیرآمیز بارسا برابر لیورپول و حذف از لیگ قهرمانان موجی از انتقادات به سمت ارنستو والورده، سرمربی این باشگاه سرازیر شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا که با پیروزی 3-0 بازی رفت تقریبا خود را یک پای فینال می دید، سه شنبه شب در آنفیلد با 4 گل مغلوب شد و سایه ای از غم و اندوه بر این تیم حکمفرما شد. شرایط به قدری بد است که صحبت از انقلاب در بارسلونا می شود.

 

 

 

 

رونالدوی برزیلی که سابقه یک فصل بازی برای بارسا را دارد، در واکنش به ناکامی آبی اناری ها برابر لیورپول گفت:« وقتی یک تیم با حداکثر دقت و انگیزه وارد میدان می شود و تیم مقابل از این حیث دور از انتظار کار می کند، می توان انتظار معجزه داشت. فوتبال غیر قابل پیش بینی و باورنکردنی است.

دقت و شور و شوق لیورپول یک سورپرایز برای بارسا نبود و آنها می دانستند که لیورپول با تمام توانش وارد بازی برگشت می شود.  بازیکنان لیورپول به این بازی مثل جدال مرگ و زندگی نگاه می کردند.

بارسا البته در آنفیلد بدشانس هم بود. بازی رفت شاهد یک نمایش فوق العاده از بارسا و مسی بودیم ولی در بازی برگشت، انگیزه و اشتیاق لیورپول، بارسلونا را بلعید و آنها در زدن ضربات نهایی هم عالی کار کردند. معتقدم لیورپول به شایستگی راهی فینال شد.»

 

 

 

 

رونالدو ادامه داد:« حالا همه انتقادات به سمت والورده سرازیر شده و این منصفانه نیست. وقتی بارسا می برد، بارسای مسی برده ولی وقتی می بازد، بارسای والورده و کوتینیو شکست خورده و مسی در آن نقشی نداشته است. این واقعا غیرمنصفانه است. مسی بهترین بازیکن دنیاست ولی او هم در شکست بارسا دخیل بود.

حالا در بارسا متوجه شده اند که فتح لیگ قهرمانان چقدر دشوار است. شاید 4 قهرمانی رئال در 5 سال گذشته باعث شده بود تا تصوری دیگر از این تورنمنت در اذهان نقش ببندد اما حالا همه می دانند که رئال دست به چه شاهکاری زده بود.»