کد خبر: oy4MW زمان: 13:02 1398/02/19   بازدید: 7073

پس از برگزاری انتخابات پرحاشیه

رییس جدید هیئت فوتبال خراسان انتخاب شد

ریاست هیات فوتبال استان خراسان رضوی در ۴ سال آینده به آقای احسان اصولی رسید.

به گزارش ورزش سه ، روند رای گیری در ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه با انتخاب ۳ نفر به عنوان اعضای ناظر به طور رسمی آغاز شد.


اصحاب رسانه با حساسیت خاصی پیگیر روند رای گیری بودند که باتوجه به تعداد زیادشان موجب حساسیت بیشتر مجمع انتخاباتی هنگام رای گیری شده بودند.


جابجایی افراد حائز شرایط رای دهی منجر به تذکرات مداوم مسئولان برگزاری مجمع شد‌. او همچنین اعلام کرد ۵۰ بعلاوه یک لازمه انتخاب نفر برگزیده است.

 


پس از اعلام یک به یک اسامی رای دهندگان توسط مجری برگزاری انتخابات و پایان فرایند رای گیری، شمارش آرا در ساعت ۱۲:۱۰ انجام شد که طی آن احسان اصولی با کسب ۲۲ رای به عنوان رئیس جدید هیات فوتبال استان خراسان رضوی برگزیده شد.


این در حالی بود که برخی از اعضای مجمع اعتقاد داشتند اصولی موفق به اخذ ۵۰ بعلاوه یک درصد آرا نشده است و بنابراین رای گیری باید به مرحله دوم برود. که همین مساله موجب طولانی تر شدن اعلام انتخاب رییس جدید شد که با حواشی بسیاری نیز همراه شد.


در این لحظات و با وجود آنکه مجمع تصمیم گرفت مرحله دوم رای گیری را بین آقای اصولی و خانم رمارم انجام دهد، با اعلام کناره گیری خانم رمارم، رییس فدراسون فوتبال چنین چیزی را نپذیرفت تا مرحله دوم رای گیری بین آقای اصولی و خانم رمارم انجام شود. این در شرایطی بود که خانم رمارم قصد داشت به نفع نفر سوم اعلام انصراف کند که این امر مورد پذیرش مجمع قرار نگرفت. 


پس از رای گیری پر حاشیه ی مرحله دوم که یک رای باطله هم در آن وجود داشت اصولی به عنوان نفر اول انتخابات با ۲۵ رای انتخاب شد.