مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جدول لیگ های ایران

جدول لیگ برتر بانوان
تیم بازیها امتیاز
1 شهرداری بم 20 58
2 شهرداری سیرجان 20 51
3 سپاهان 20 46
4 راه یاب ملل مریوان 20 39
5 ذوب آهن 20 37
6 ملوان بندرانزلی 20 34
7 پالایش گاز ایلام 20 28
8 همیاری آذربایجان غربی 20 20
9 پارس جنوبی 20 12
10 زاگرس شیراز 20 12
11 آذرخش تهران 20 7
12 سپیدار مازندران 20 4
مشاهده جدول کامل لیگ فوتبال بانوان

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

لیگ ملت‌های والیبال 2019

گروهی
1st 2nd 3rd 4th 5th
جمعه 24 خرداد 1398
روسیه
لهستان
3
1
24
26
25
20
25
22
25
19


ایران
کانادا
3
0
25
15
26
24
25
16



ژاپن
ایتالیا
1
3
25
23
15
25
27
29
21
25


آمریکا
آرژانتین
3
1
25
22
25
19
21
25
25
21


برزیل
صربستان
2
3
25
17
22
25
25
17
20
25
12
15

بلغارستان
استرالیا
3
2
20
25
29
27
22
25
25
21
15
13
فرانسه
آلمان
3
1
24
26
25
20
25
19
25
20


شنبه 25 خرداد 1398
پرتغال
چین
3
0
25
22
25
17
25
23


روسیه
کانادا
3
1
25
23
22
25
25
20
25
23


استرالیا
ایتالیا
1
3
18
25
32
30
18
25
15
25


ایران
لهستان
3
2
25
20
21
25
18
25
25
17
15
8

آمریکا
آلمان
3
1
25
22
21
25
25
19
25
20

برزیل
چین
3
0
25
15
25
18
25
22



بلغارستان
ژاپن
2
3
25
22
19
25
25
16
19
25
19
21

پرتغال
صربستان
2
3
25
21
15
25
22
25
32
30
9
15

فرانسه
آرژانتین
1
3
18
25
17
25
25
19
20
25


یکشنبه 26 خرداد 1398
لهستان
کانادا
3
1
25
20
25
27
25
20
28
26


آرژانتین
آلمان
16:30
ژاپن
استرالیا
18:30
چین
صربستان
18:30
ایران
روسیه
18:45
فرانسه
آمریکا
19:30
پرتغال
برزیل
21:30
ایتالیا
بلغارستان
22:10
جدول گروهی
تیم بازیها برد
1 ایران 8 7
2 روسیه 8 7
3 برزیل 8 7
4 فرانسه 8 6
5 ایتالیا 8 6
6 لهستان 9 5
7 آمریکا 8 4
8 کانادا 9 4
9 صربستان 8 4
10 آرژانتین 8 3
11 ژاپن 8 3
12 بلغارستان 8 3
13 پرتغال 8 2
14 آلمان 8 2
15 استرالیا 8 1
16 چین 8 1
مشاهده جدول کامل لیگ ملت‌های والیبال - مرحله مقدماتی

جدول پخش ورزش از تلویزیون

یکشنبه 26 خرداد
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
ایران - روسیه
ساعت: 18:30 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
فوتسال قهرمانی کمتر از 20 سال آسیا
ایران - افغانستان
ساعت: 19:30 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
فرانسه - آمریکا
ساعت: 19:30 زنده از سایت آنتن
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
لهستان - بلژیک
ساعت: 21:00 زنده از سایت آنتن
والیبال لیگ ملت‌ها 2019
ایتالیا - بلغارستان
ساعت: 22:10 زنده از سایت آنتن
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
ایتالیا - اسپانیا
ساعت: 23:30 زنده از سایت آنتن
کوپا آمریکا
پاراگوئه - قطر
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
دوشنبه 27 خرداد
کوپا آمریکا
اروگوئه - اکوادور
ساعت: 02:30 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
آلمان - دانمارک
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
سه‌شنبه 28 خرداد
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
انگلیس - فرانسه
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
چهارشنبه 29 خرداد
کوپا آمریکا
بولیوی - پرو
ساعت: 02:00 زنده از شبکه ورزش
کوپا آمریکا
برزیل - ونزوئلا
ساعت: 05:00 زنده از شبکه ورزش
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
اسپانیا - بلژیک
ساعت: 21:00 زنده از شبکه ورزش
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
ایتالیا - لهستان
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
پنجشنبه 30 خرداد
کوپا آمریکا
کلمبیا - قطر
ساعت: 02:00 زنده از شبکه ورزش
کوپا آمریکا
آرژانتین - پاراگوئه
ساعت: 05:00 زنده از شبکه ورزش
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
دانمارک - اتریش
ساعت: 21:00 زنده از شبکه ورزش
قهرمانی کمتر از 21 سال اروپا
آلمان - صربستان
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
جمعه 31 خرداد
کوپا آمریکا
اروگوئه - ژاپن
ساعت: 03:30 زنده از شبکه ورزش

گلزنان برتر

16 گل
کی‌ روش استنلی سوارز (سپاهان)
لوسیانو پریرا (فولاد)
14 گل
علی علیپور (پرسپولیس)
11 گل
آنتونی استوکس (تراکتورسازی)
10 گل
یونس شاکری (پدیده شهرخودرو)
امین قاسمی نژاد (پدیده شهرخودرو)

بهترین پاسورها

8 پاس گل
محمد کریمی (سپاهان)
7 پاس گل
مهدی مومنی (پیکان)
6 پاس گل
سعید آقایی (سپاهان)
حسن بیت سعید (فولاد)
محمد قاسمی‌نژاد (پدیده شهرخودرو)

لیگ قهرمانان آسیا

یک هشتم نهایی
سه‌شنبه 28 خرداد 1398
کاشیما آنتلرز - سانفرسه هیروشیما 14:30
گوانگژو چین - شاندونگ لوننگ 16:30
چهارشنبه 29 خرداد 1398
اوراوا ردز - اولسان هیوندای 15:00
شانگهای SIPG - چونبوک موتورز 16:30
سه‌شنبه 4 تیر 1398
سانفرسه هیروشیما - کاشیما آنتلرز 14:30
شاندونگ لوننگ - گوانگژو چین 16:00
چهارشنبه 5 تیر 1398
چونبوک موتورز - شانگهای SIPG 14:30
اولسان هیوندای - اوراوا ردز 15:30
دوشنبه 14 مرداد 1398
الاتحاد عربستان - ذوب آهن 18:30
النصرعربستان - الوحده امارات 18:30
سه‌شنبه 15 مرداد 1398
الاهلی عربستان - الهلال عربستان 18:30
الدحیل - السد 18:30
دوشنبه 21 مرداد 1398
ذوب آهن - الاتحاد عربستان 18:30
الوحده امارات - النصرعربستان 18:30
سه‌شنبه 22 مرداد 1398
الهلال عربستان - الاهلی عربستان 18:30
السد - الدحیل 18:30
مشاهده نمودار حذفی

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ اروپا

فینال
چهارشنبه 8 خرداد 1398
چلسی 4 - 1 آرسنال
مشاهده نمودار حذفی

جام ملت‌های اروپا 2020

گروه A مقدماتی
جمعه 2 فروردین 1398
بلغارستان 1 - 1 مونته نگرو
شنبه 3 فروردین 1398
انگلیس 5 - 0 جمهوری چک
سه‌شنبه 6 فروردین 1398
مونته نگرو 1 - 5 انگلیس
کوزوو 1 - 1 بلغارستان
جمعه 17 خرداد 1398
مونته نگرو 1 - 1 کوزوو
جمهوری چک 2 - 1 بلغارستان
دوشنبه 20 خرداد 1398
جمهوری چک 3 - 0 مونته نگرو
بلغارستان 2 - 3 کوزوو
شنبه 16 شهریور 1398
کوزوو - جمهوری چک 17:30
انگلیس - بلغارستان 20:30
سه‌شنبه 19 شهریور 1398
انگلیس - کوزوو 23:15
مونته نگرو - جمهوری چک 23:15
جمعه 19 مهر 1398
جمهوری چک - انگلیس 22:15
مونته نگرو - بلغارستان 22:15
دوشنبه 22 مهر 1398
کوزوو - مونته نگرو 22:15
بلغارستان - انگلیس 22:15
پنجشنبه 23 آبان 1398
انگلیس - مونته نگرو 23:15
جمهوری چک - کوزوو 23:15
یکشنبه 26 آبان 1398
بلغارستان - جمهوری چک 20:30
کوزوو - انگلیس 20:30
جدول گروه A مقدماتی
تیم بازیها امتیاز
1 انگلیس 2 6
2 جمهوری چک 3 6
3 کوزوو 3 5
4 بلغارستان 4 2
5 مونته نگرو 4 2
مشاهده جدول کامل جام ملت های اروپا - گروه A مقدماتی

لیگ ملت‌های اروپا

فینال
یکشنبه 19 خرداد 1398
پرتغال 1 - 0 هلند

جام جهانی جوانان زیر 20 سال

فینال
شنبه 25 خرداد 1398
جوانان اوکراین 3 - 1 جوانان کره جنوبی

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

کوپا آمریکا 2019

گروه A
شنبه 25 خرداد 1398
برزیل 3 - 0 بولیوی
ونزوئلا 0 - 0 پرو
چهارشنبه 29 خرداد 1398
بولیوی - پرو 02:00
برزیل - ونزوئلا 05:00
شنبه 1 تیر 1398
بولیوی - ونزوئلا 23:30
پرو - برزیل 23:30
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 1 3
2 پرو 1 1
3 ونزوئلا 1 1
4 بولیوی 1 0
مشاهده جدول کامل کوپا آمريکا

جدول لیگ های خارجی

جدول سری آ برزیل
تیم بازیها امتیاز
1 پالمیراس 9 25
2 سانتوز 9 20
3 فلامینگو 9 17
4 اتلتیکو مینیرو 9 16
5 اینترناسیونال 9 16
6 گویاس 8 15
7 بوتافوگو 9 15
8 باهیا 9 14
9 سائوپائولو 9 14
10 کورينتياس 8 12
11 گرمیو 9 11
12 اتلتیکو پارانائنزه 9 10
13 سیارا 9 10
14 فورتالزا 9 10
15 واسکو دوگاما 9 9
16 چاپه کوئنزه 9 8
17 کروزیرو 9 8
18 فلومیننزه 9 8
19 سنترو اسپورتیوو آلاگوانو 9 6
20 آوای 9 4
مشاهده جدول کامل سری آ برزیل